W Master Spas nigdy nie sprzedajemy po prostu spa ogrodowego lub bieżni - kiedy zakupisz produkt Master Spas, dostajesz również pełne wsparcie całej siatki naszych niezależnych dealerów, zlokalizowanych na całym świecie i zakontraktowanych centrów serwisowych.

Zrelaksuj się. To jest Master Spas.

Na rynku pełnym spa ogrodowych i bieżni pływackich, produkty Master Spas znacząco się wyróżniają. Niełatwo to opisać, ale łatwo zauważyć. Wszystko zaczyna się od sposobu komunikacji i podejścia do klienta, najlepszych cen oraz oczywiście najlepszych jakościowo produktów. Nasze spa ogrodowe i bieżnie pływackie cieszą się uznaniem ze względu na swoją jakość i innowacyjność. Wszystkim produktom nadajemy opływowe kształty oraz oryginalny design. Jesteśmy liderem w branży w zakresie inteligentnych produktów, z fantastycznymi nowymi cechami, jak i ulepszeniami. Master Spas zapewnia Ci wszystko, czego oczekujesz od swojego spa - wygodę, zdrowie, rodzinną rozrywkę, fitness, a także wewnętrzny spokój.

O nas

Master Spas ma swoją siedzibę w Fort Wayne, w stanie Indiana, gdzie z dumą produkujemy wszystkie nasze swim spa i jacuzzi. Operując w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 23 tys. m2, jesteśmy jednym z największych producentów spa przenośnych i swim spa w USA oraz największym producentem swim spa na świecie. Wygraliśmy wiele nagród i posiadamy wiele rekomendacji dla naszych produktów. Zyskaliśmy również reputację w zakresie jakości, innowacji i rzemiosła.

Master Spas z dumą produkuje wszystkie swoje spa ogrodowe i swim spa w Stanach Zjednoczonych. Uważamy, że to przekłada się na zauważalną różnicę w jakości naszych produktów i daje naszym klientom dodatkowy powód, by zdecydować się na zakup produktów naszej firmy.

Young girl in a hot tub
Energy Efficient
Eco Pur water purification logo
Mast3rPur water filtration logo
Excellent resource for hydrotherapy logo

Co nas wyróżnia

Nie wszystkie wanny ogrodowe i spa ogrodowe są sobie równe. Master Spas posiada wiele cech, które sprawiają, że nasze swim spa i spa ogrodowe się wyróżniają – jest to m.in. proces produkcyjny Master Crafted, doświadczenie calego zespołu oraz całościowo sposób w jaki prowadzimy naszą firmę. Ponadto, istnieje kilka dodatkowych ekskluzywnych funkcji, które posiada tylko Master Spas. Pozwolą one na przeniesienie Twojego doświadczenia ze spa ogrodowym na jeszcze wyższy poziom.

    • Energooszczędne - dzięki naszej metodzie konstruowania Master Crafted oraz piance izolacyjnej Icynene nasze spa ogrodowe posiadają wbudowaną energooszczędność, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić i cieszyć się z udanego zakupu.

    • Master Force™ system terapii biomagnetycznej - nasz opatentowany system stosuje terapię magnetyczną, kładąc nacisk na punkty wzdłuż szyi, ramion i pleców.

    • Mast3rPur™ system zarządzania wodą - tylko Master Spas posiada mieszany system trzech naturalnych środków odkażających, zapewniających znakomitą jakość wody o właściwościach takich jak: przejrzystość, gładkość i świeży zapach.

    • System redukcji szumów - zaawansowana technologia pozwala obniżyć wibracje silnika i pompy nawet do 150% w porównaniu do standardów branżowych. Mniej hałasu oznacza lepszy komfort i relaks.

Lupus Foundation of America logo
The Crossing logo
Vera Bradley Foundation logo
Naz Children's Centre logo

Master Spas pomaga

W Master Spas dawanie, opieka i pomoc są częścią naszych codziennych działań.

Dowiedz się więcej jak pomagamy za pomocą Master Spas Cares.


Master Spas headquarters and manufacturing facility in Fort Wayne Indiana

Pełne wsparcie

Master Spas Polska

Spa Ogrodowe

ul. Santocka 48
71-083 Szczecin
+48 505 11 66 08
info@masterspas.pl