System redukcji szumów

Mniej szumu = więcej relaksu

Małe rzeczy w życiu coraz częściej znaczą dla nas coraz więcej. To może być uśmiech dziecka po długim, męczącym dniu lub zielona fala świateł na Twojej drodze z pracy do domu. Jedna rzecz, którą coraz ciężej jest nam odnaleźć w tych czasach pełnych ciągłego napięcia jest spokój i miejsce, by móc się zrelaksować i nabrać sił. W Master Spas budujemy urządzenia przeznaczone do relaksacji od ponad 30 lat, zapewniając tysiącom użytkowników błogi, niczym niezmącony relaks. Z myślą o obecnych czasach i naszych klientach stworzyliśmy system redukcji szumów NRS, by sprawić, by relaks był jeszcze pełniejszy.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

NRS jest wynikiem zaawansowanej innowacji w dziedzinie inżynierii, która pozwala zredukować wibracje pomp i silnika aż do 150% więcej, niż przewidują to standardy branżowe. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci znaleźć upragniony spokój i ukojenie. Sekretem NRS jest specjalnie skonstruowany przez światowej klasy inżynierów silnik od Master Spas.


Fakty dotyczące hałasu

Ilość hałasu, którego codziennie doświadczasz ma na Ciebie ogromny wpływ. Master Spas redukuje szumy otoczenia i szumy wywoływane przez spa ogrodowe za pomocą systemu NRS, sprawiając, że odnalezienie spokoju i wyciszenia staje się jeszcze prostsze.

Megaphone icon

Lepsze niż reszta

Pompy i silniki Master Spas pracują niesłychanie cicho, wytwarzając aż do 150% mniej wibracji, niż przewidują to standardy branżowe.

Moon and stars icon

Ciche noce

‘Biały hałas’, włączając w to dźwięk bulgoczącej wody, może pomóc w lepszym zasypianiu.

Headphones icon

Łatwe słuchanie muzyki

Nie ma potrzeby zwiększania głośności muzyki, ponieważ nasze spa pracują niesłychanie cicho.

Conversation bubbles icon

Konwersacja

Cichsze spa to znacznie większa radość z konwersacji.

Brain icon

Skupienie

Jeżeli poświęcisz nawet jeden dzień na wyciszenie może to znacząco wpłynąć na Twoją zdolność koncentracji i poprawę funkcji mózgowych.