Baseny treningowe

Baseny treningowe to niezwykłe połączenie przestrzeni treningu i miejsca do relaksu. Baseny tego typu wyposażone są w demontowalne bieżnie, które umożliwiają wydajny trening w wodzie. Po skończonych ćwiczeniach bieżnia może zostać wyjęta z niecki, a basen natychmiast przemieni się w strefę odpoczynku dla ciała i umysłu!

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane basenami treningowymi. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej pełnej oferty i opowiemy więcej o naszych produktach.

Komu polecamy baseny z bieżnią?

Baseny z bieżnią to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i zapalonych sportowców. Do zalet basenów z bieżnią trzeba zaliczyć optymalne warunki treningowe, które pozwalają nie tylko na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów, wyćwiczenie mięśni i poprawę kondycji, ale także sprzyjają poprawie krążenia i wydolności płuc. Warto dodać, że trening w wodzie nie obciąża stawów ani kręgosłupa, dlatego doskonale nadaje się dla osób, które z różnych przyczyn (np. z powodu kontuzji) nie mogą wykonywać większości ćwiczeń.

Baseny treningowe wpływają pozytywnie nie tylko na ciało, ale także na psychikę. Kąpiel w ciepłych bąbelkach rozluźnia mięśnie, uspokaja i pomaga zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Jeżeli szukasz wielofunkcyjnej podgrzewanej wanny ogrodowej, dzięki której wzmocnisz swój organizm, poprawisz pracę układu krążenia i wymodelujesz sylwetkę, a do tego zrelaksujesz się po wysiłku, wybierz basen treningowy Master Spas!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej pełnej oferty i specyfikacji produktów w naszym asortymencie.