Zaplanuj swoją instalację SPA

Produkty Master Spas zostały zaprojektowane tak, byś mógł cieszyć się nimi przez cały rok. Wanny Master Spas doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w ogrodzie: mogą zostać zainstalowane bezpośrednio na gruncie lub zostać częściowo albo całkowicie wbudowane.

Warto pamiętać, że każda instalacja SPA wymaga odpowiedniego zaplanowania – dzięki temu będziesz mógł w pełni korzystać z uroków naszych wanien SPA z hydromasażem. Z naszego artykułu dowiesz się, co należy wziąć pod uwagę przy planowaniu instalacji!


Jak zaplanować instalację SPA w ogrodzie?

To, jak zaplanowana zostanie instalacja SPA, może w znacznym stopniu wpłynąć na komfort korzystania z basenu lub wanny. Jeżeli planujesz całoroczne jacuzzi ogrodowe, powinieneś wziąć pod uwagę, czy położenie wanny zapewni Ci odpowiednią prywatność. Pamiętaj, żeby nie planować instalacji zbyt blisko ogrodzenia lub sąsiadujących domów, jednak unikaj miejsc bezpośrednio pod drzewami lub krzewami.

Zwróć uwagę na ekspozycję słoneczną: wanna nie powinna stać w pełnym słońcu. Warto także nie zapominać, że komfortowa droga z jacuzzi do domu jest bardzo istotna: ścieżka powinna być utwardzona, by uniknąć tworzenia się błota. Planując instalację Master Spas wewnątrz budynku, weź pod uwagę bliskość do łazienki i garderoby. Pamiętaj także, żeby zapewnić odpowiedni dostęp do instalacji w przypadku rutynowej konserwacji lub naprawy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z zaplanowaniem swojej instalacji SPA, skontaktuj się z naszą firmą! Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze najlepszego miejsca na instalację. Zapraszamy!