MODELE SPA

Przy tak wielu różnych opcjach znalezienie idealnej wanny z hydromasażem może okazać się nie lada wyzwaniem. Ułatwienie wyszukiwania poprzez uwzględnienie tylko modeli, które spełniają Twoje preferencje co do rozmiaru i budżetu jest doskonałym narzędziem na rozpoczęcie podróży z zakupem Twojego nowego spa.

Przeglądaj wszystkie modele lub zawężaj wyszukiwanie za pomocą filtrów serii, rozmiaru i ceny, aby znaleźć idealne spa pasujące do Twoich kryteriów. Wybierz dowolne spa, aby dowiedzieć się więcej o jego unikalnych funkcjach.

No Results

It looks like your search criteria did not return any results. Try changing your search parameters.

MP LSX 900

: 7 dorosłych

: $$$$$

Zobacz

MP LSX 800

: 5 dorosłych

: $$$$$

Zobacz

MP LSX 700

: 4 dorosłych

: $$$$$

Zobacz

TS 7.2

: 5 dorosłych

: $$$$

Zobacz

TS 7.25

: 6 dorosłych

: $$$$

Zobacz

TS 8.2

: 6 dorosłych

: $$$$

Zobacz

TS 8.25

: 8 dorosłych

: $$$$

Zobacz

TS 87.3

: 5 dorosłych

: $$$$

Zobacz

TS 67.25

: 3 dorosłych

: $$$

Zobacz

TS 6.2

: 4 dorosłych

: $$$

Zobacz

TS 240

: 2 dorosłych

: $$$

Zobacz

HL 8.5

: 7 dorosłych

: $$$

Zobacz

HL 8

: 6 dorosłych

: $$$

Zobacz

HL 7.5

: 7 dorosłych

: $$$

Zobacz

HL 7

: 5 dorosłych

: $$$

Zobacz

PRECISION 8

: 7 dorosłych

: $$

Zobacz

BALANCE 7

: 5 dorosłych

: $$

Zobacz

BALANCE 8

: 6 dorosłych

: $$

Zobacz

HL 628

: 3 dorosłych

: $$

Zobacz

HL 630

: 4 dorosłych

: $$

Zobacz

PRECISION 7

: 7 dorosłych

: $$

Zobacz

 

SPA ogrodowe

W naszym sklepie online znajdziesz duży wybór całorocznego SPA ogrodowego. Oferujemy nowoczesne baseny ogrodowe z hydromasażem, które pomogą Ci odprężyć się po ciężkim dniu, przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi lub rozluźnić mięśnie po treningu. Odpoczywaj w najlepszym stylu razem z ogrodowymi basenami SPA Master Spas – niezależnie, od pory roku.

W asortymencie naszego sklepu online znajdziesz różnego typu ogrodowe SPA oraz baseny z przeciwprądem. Dzięki wygodnym filtrom szybko wybierzesz ogrodowe SPA w interesującej Cię cenie i rozmiarze. Oferujemy zarówno produkty w wersji budżetowej, jak i jacuzzi całoroczne klasy premium. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie wiesz, które jacuzzi całoroczne najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze SPA ogrodowego, opowiedzą więcej o produktach Master Spas i o niezwykłych korzyściach, jakie da Ci korzystanie z urządzeń naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wybrać idealny basen z jacuzzi do ogrodu?

Wybór idealnego basenu z jacuzzi do ogrodu nie jest łatwy. Na rynku dostępne jest wiele modeli basenów ogrodowych z masażem, które różnią się od siebie rozmiarem, ilością dysz masujących, dodatkowymi funkcjami, a nawet kolorem niecki i obudowy. Jak wybrać basen z hydromasażem SPA najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb?

Planując zakup basenu ogrodowego z hydromasażem, weź pod uwagę, jakiej wielkości produkt Cię interesuje. Lubisz relaksować się w basenie SPA sam lub w towarzystwie drugiej połówki, a może wolisz wieczory w gronie przyjaciół? Pamiętaj, żeby dopasować rozmiar ogrodowego basenu SPA do swoich potrzeb. W Master Spas znajdziesz zarówno modele dla dwóch osób, jak i jacuzzi 7-osobowe!

Wybierając idealny basen ogrodowy SPA z jacuzzi, warto wziąć pod uwagę dodatkowe funkcje, które umilą Ci korzystanie z całorocznego, ogrodowego SPA. Dla wygody Klientów Master Spas stworzyliśmy możliwość dokupienia opcjonalnych pakietów do wszystkich urządzeń naszej firmy. Niezależnie od tego, na jaki model całorocznego basenu lub jacuzzi przydomowego się zdecydujesz, możesz wygodnie dodać do niego podświetlenie LED, system dźwiękowy Fusion Air z funkcją Bluetooth lub moduł Wi-Fi, dzięki któremu zdalnie uruchomisz swój ogrodowy basen SPA z poziomu iPhone’a lub iPada.

Rozmiar urządzenia i dodatkowe funkcje to tylko niektóre kryteria, które powinieneś wziąć pod uwagę, kupując basen SPA i jacuzzi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak znaleźć idealny produkt dla siebie, skontaktuj się z naszą firmą! Chętnie pomożemy Ci wybrać basen SPA lub jacuzzi, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy!

Basen SPA z przeciwprądem – sposób na wyjątkowy trening

Baseny SPA z przeciwprądem to innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało treningi w wodzie. Przeciwprąd to urządzenie, które przy pomocy specjalnej pompy tworzy w basenie ogrodowym sztuczny nurt, umożliwiając fanom sportów wodnych pływanie, wiosłowanie lub ćwiczenie w miejscu.

Basen ogrodowy z przeciwprądem i jacuzzi spodoba się nie tylko amatorom, ale także profesjonalnym pływakom, którzy dzięki wannie z przeciwprądem mogą odbywać treningi pływackie bez wychodzenia z domu! Basen zewnętrzny z przeciwprądem nie zajmuje wiele miejsca, a po wyłączeniu pompy staje się stworzonym do relaksu basenem ogrodowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa basen SPA z przeciwprądem? Skontaktuj się z nami!