Odkryj wszystkie właściwości, jakie daje Twilight.

Siedzenia

Master Spas twilight Series hot tubs have a sleek ergonomic design

Ergonomiczny wygląd

Od pierwszego momentu, gdy usiądziesz w tym wyjątkowym spa, poczujesz ogromną różnicę. Nasi inżynierowie, przy pomocy zaawansowanej technologii, stworzyli siedziska dopasowujące się do Twojego konturu ciała, co sprawia, że łatwiej będzie Ci się zrelaksować. Kiedy już zacząłeś się delektować wygodą ergonomicznych siedzeń, strategicznie rozmieszczone dysze dostarczą Ci niezapomnianej hydroterapii od stóp do głów.

Therapy

Master Blasters for foot therapy

Terapia dla stóp Master Blaster®

Oprócz tego, że masaż dla stóp to świetne uczucie, możesz nie wiedzieć, że refleksologia stóp dostarcza korzyści również zdrowotnych dla całego ciała. Właśnie dlatego stworzyliśmy Master Blaster®
Czytaj więcej

Twilight Series hot tub stress relief neck and shoulder jets in action

StressRelief™
masaż na szyję i ramiona

Odpowiednio uformowane siedzenia są sekretem hydroterapii o właściwościach kojących dla szyi i ramion.
Czytaj więcej

The Xtreme Therapy™ Seat

Siedzisko Xtreme Therapy™

Nie pozwól, by męczący dzień wyciągnął z Ciebie całą energię. Pozbądź się stresu i daj odpocząć swoim zmysłom, leżąc na naszym specjalnym siedzisku z właściwościami terapeutycznymi - Xtreme Seat.
Czytaj więcej

Master Force bio magnetic hot tub therapy system on Twilight Series Hot Tub

Master Force™
system terapii biomagnetycnej

Terapia magnetyczna od wieków używana była do uśmierzania bólu oraz poprawy cyrkulacji krwi, by zmniejszyć obrzęki i uczucie sztywności stawów oraz mięśni. Obecnie znów wraca do łask ze względu na swoje zdrowotne właściwości.
Czytaj więcej

Wygląd i dźwięki

Dream Lighting on a Twilight series spa

Podświetlenie Dream Lighting*

Piękne, delikatne strumienie światła podkreślają zewnętrzne narożniki spa. Ta opcja doda jeszcze więcej uroku Twojemu spa.

Led lights set the mood for a relaxing hot tub experience

System oświetlenia Orion™

System oświetlenia Orion nie jest zwyczajny. Duża gama kolorów oświetlająca elementy sterujące, elementy podwodne i wiele, wiele więcej. Za jednym dotknięciem przycisku na panelu sterowania możesz stworzyć swój własny pokaz świetlny, najbardziej pasujący do Twojego nastroju.

Afterglow light package

Pakiet podświetlanych dysz*

Ten opcjonalny pakiet dodaje jeszcze więcej uroku Twojemu spa ogrodowemu. Zapewniona została szeroka gama kolorów podświetlających dysze.

Fusion hot tub Sound System with marine grade speakers and subwoofer

Fusion Air Sound System*

Ten niezwykle zaawansowany technologicznie system zawiera cztery wewnętrzne, wodoodporne głośniki i subwoofer. Dostępne funkcje obejmują radio FM oraz Bluetooth®, z których oba są sterowane za pomocą touchpad’a, odpornego na warunki atmosferyczne.
Czytaj więcej

Woman remotely adjusting the hot tub temperature using an app on her tablet

Moduł Wi-Fi*

Teraz możesz ustawić nastrój za pomocą swojego iPhone’a lub iPad’a jeszcze przed wejściem do swojego spa. Z opcjonalnym, zintegrowanym modułem Bluetooth, który współpracuje z aplikacją ‘Balboa Water Group’ możesz zarządzać pracą urządzenia, włączając w to oświetlenie, regulację temperatury wody oraz pracę pomp.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

System redukcji szumów

Nasz ekskluzywny system redukcji szumów NRS zapewnia cichsze, spokojniejsze i bardziej relaksujące przeżycia. Sekret tkwi w specjalnej budowie silnika zaprojektowanego przez Master Spas.
Czytaj więcej

Czysta przyjemność

Clean pure hot tub water with Mast3rPur Water Management System

Mast3rPur™
System zarządzania wodą*

Ekskluzywny system Mast3rPur™ łączy trzy różne elementy, tworząc potężny, niezrównany system sanitarny, dzięki czemu uzyskujemy krystaliczną wodę, o świeżym zapachu i jedwabistym dotyku. Standard we wszystkich spa z serii Michael Phelps Legend.
Czytaj więcej

Master Spas exclusive EcoPur Charge filtration system takes the work out of hot tub maintainance

System filtracji wody EcoPur® Charge

The EcoPur® Charge to innowacyjny system filtracji gorącej wody, który w procesie oczyszczania wody niemalże odtwarza samą Naturę.
Czytaj więcej

Energy efficient insulation lowers the cost of operating your hot tub

Energooszczędność

Lepsza izolacja oznacza mniejsze koszty energii. Pianki izolacyjne Icynene, których używamy, znacząco podniosły standardy. W przeciwieństwie do innych producentów, którzy korzystają z tańszych rozwiązań, takich jak pianka uretanowa.
Czytaj więcej

QuietFlo Water Care System™

QuietFlo Water Care System™*

Ten zaawansowany system cyrkulacji wody utrzymuje wodę w stałym ruchu, filtruje ją i ogrzewa, nawet gdy spa nie jest używane. Standard we wszystkich spa z serii Michael Phelps Legend. Czytaj więcej
* Indicates an Opcje dodatkowe