The Master Crafted Advantage

Master Spas są mistrzowsko skonstruowane

Ponad 20 lat Master Spas budowało swoją reputację w innowacyjności, wykraczającą poza zakres tylko produktów i ich właściwości. Duch innowacyjności Master Spas przenika przez struktury całej naszej firmy, a co najważniejsze nasze produkty są specjalnie zaprojektowane, przez co otrzymały miano Master Crafted.

Każde spa i swim spa jest produkowane w Stanach Zjednoczonych. Każdy projekt jest dokładnie przemyślany i skonstruowany, tak by dostarczyć jeszcze lepszej terapii poprzez elegancki, innowacyjny wygląd. Warto wymienić również zalety Master Crafted, które nie zawsze są dostrzegane i tak oczywiste, a robią ogromną różnicę. Do takich cech zaliczamy między innymi: zaawansowaną izolację, filtrację czy system ogrzewania. Poczyniliśmy specjalne kroki, by mieć pewność, że nasze SPA ogrodowe są łatwe w utrzymaniu i zapewniają świetną wydajność zarówno teraz jak i w przyszłości. Istnieje wiele innych SPA ogrodowych na rynku, ale Master Spas jest tylko jedno.

Nasze standardy jakości

W Master Spas jakość to dużo więcej, niż tylko 100-punktowy proces inspekcji podczas testów wodnych, przeprowadzanych dla każdego spa i swim spa. To dużo więcej niż wysoka jakość, to nowe standardy poprzez użycie najlepszej jakości komponentów oraz ustanowienie rygorystycznych standardów dla każdego z naszych dostawców. Dla nas jakość to główna filozofia i motto życiowe. Wszystko po to, by mieć pewność, że nic nie będzie w stanie zakłócić Twojego spokoju w trakcie korzystana ze spa i swim spa. Zrelaksuj się, to jest Master Spas.

Zalety Master Crafted

Powlekana drewniana rama odporna na pleśń

Nasze spa ogrodowe posiadają ciężką ramę o wymiarach 2x4, która została specjalnie powleczona tak, by zredukować absorbcję wilgoci i obniżyć ryzyko pojawienia się pleśni.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

Ekskluzywny system redukcji szumów

Zaawansowana technika zmniejsza wibracje pomp i silnika nawet o 150% w porównaniu do standardów branżowych.

Czytaj więcej
exclusive DuraMaster Premium skirting

Listwy DuraMaster Premium™

Nasza ekskluzywna listwa jest wykonana z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne polimeru. Nie tylko jest ona łatwa w utrzymaniu, ale również została opatrzona dożywotnią gwarancją. Autentyczne wzory ziarna zostały wyryte celem uzyskania bogatego trójwymiarowego wyglądu. Listwy starzeją się praktycznie bez blaknięcia i zmiany koloru.

Części drewniane wzmocnione włóknem szklanym

Uzupełniają one wytrzymałość i trwałość górnego kołnierza ramy.

Formowane próżniowo ABS

Nasze ramy są dodatkowo wzmocnione formowanym próżniowo polimerem o wysokiej gęstości. Baza została zaprojektowana tak, aby zatrzymać ciepło a jednocześnie szkodniki na zewnątrz.

Różnorodny system hydrauliczny

Ciśnienie jest rozprowadzane równomiernie pomiędzy dyszami.

Insulation

Cutaway image of a spa showing icynene foam

Pianka izolacyjna Icynene

Nasza ekskluzywna, przyjazna środowisku pianka izolacyjna Icynene tworzy trwałą barierę termiczną i sprawia, że nasze spa jest jednym z najbardziej energooszczędnych spa ogrodowych dostępnych na rynku.

  • wspiera system kanalizacji
  • zwiększa swoją objętość do 100 razy w przeciągu kilku sekund, by zabezpieczyć spa przed pęcherzykami powietrza
  • zapobiega powstawaniu zimnych miejsc, oraz zapewnia utrzymanie stałej i komfortowej temperatury
  • wypycha zimne powietrze na zewnątrz, pomagając tym samym zapobiegać kondensacji pleśni i rdzy
  • nie wytwarza gazów uszkadzających warstwę ozonową i nie stwarza zagrożenia emisji gazów
  • posiada certyfikat Komisji Energetycznej z Kalifornii (CEC), przyznany za spełnienie 20 wymogów efektywności.