Master Spas są mistrzowsko skonstruowane

Ponad 20 lat Master Spas budowało swoją reputację w innowacyjności, wykraczającą poza zakres tylko produktów i ich właściwości. Duch innowacyjności Master Spas przenika przez struktury całej naszej firmy, a co najważniejsze nasze produkty są specjalnie zaprojektowane, przez co otrzymały miano Master Crafted.

Każde jacuzzi i bieżnia pływacka jest produkowana w Stanach Zjednoczonych. Każdy projekt jest dokładnie przemyślany i skonstruowany, tak by dostarczyć jeszcze lepszej terapii poprzez elegancki, innowacyjny wygląd. Warto wymienić również zalety Master Crafted, które nie zawsze są dostrzegane i tak oczywiste, a robią ogromną różnicę. Do takich cech zaliczamy między innymi: zaawansowaną izolację, filtrację czy system ogrzewania. Poczyniliśmy specjalne kroki, by mieć pewność, że nasze SPA ogrodowe są łatwe w utrzymaniu i zapewniają świetną wydajność zarówno teraz jak i w przyszłości. Istnieje wiele innych SPA ogrodowych na rynku, ale Master Spas jest tylko jedno.

Nasze standardy jakości

W Master Spas jakość to dużo więcej niż tylko 100-punktowy proces inspekcji podczas testów wodnych, przeprowadzanych dla każdego jacuzzi i każdej bieżni pływackiej. To dużo więcej niż wysoka jakość, to nowe standardy poprzez użycie najlepszej jakości komponentów oraz ustanowienie rygorystycznych standardów dla każdego z naszych dostawców. Dla nas jakość to główna filozofia i motto życiowe. Wszystko po to, by mieć pewność, że nic nie będzie w stanie zakłócić Twojego spokoju w trakcie korzystana z jacuzzi lub bieżni pływackiej. Zrelaksuj się, to jest Master Spas.

Zalety Master Crafted

Keep mold off of your spa

Powlekana drewniana rama odporna na pleśń

Nasze spa ogrodowe posiadają ciężką ramę o wymiarach 2x4, która została specjalnie powleczona tak, by zredukować absorbcję wilgoci i obniżyć ryzyko pojawienia się pleśni.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

Ekskluzywny system redukcji szumów

Zaawansowana technika zmniejsza wibracje pomp i silnika nawet o 150% w porównaniu do standardów branżowych.

Dowiedz się więcej
exclusive DuraMaster Premium skirting

Listwy DuraMaster Premium™

Nasza ekskluzywna listwa jest wykonana z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne polimeru. Nie tylko jest ona łatwa w utrzymaniu, ale również została opatrzona dożywotnią gwarancją. Autentyczne wzory ziarna zostały wyryte celem uzyskania bogatego trójwymiarowego wyglądu. Listwy starzeją się praktycznie bez blaknięcia i zmiany koloru.

Różnorodny system hydrauliczny

Ciśnienie jest rozprowadzane równomiernie między dyszami.

Części drewniane wzmocnione włóknem szklanym

Uzupełniają one wytrzymałość i trwałość górnego kołnierza ramy.

Formowane próżniowo ABS

Nasze ramy są dodatkowo wzmocnione formowanym próżniowo polimerem o wysokiej gęstości. Baza została zaprojektowana tak, aby zatrzymać ciepło a jednocześnie szkodniki na zewnątrz.

Izolacja

Cutaway image of a spa showing icynene foam

Pianka izolacyjna Icynene

Nasza ekskluzywna, przyjazna środowisku pianka izolacyjna Icynene tworzy trwałą barierę termiczną i sprawia, że nasze spa jest jednym z najbardziej energooszczędnych spa ogrodowych dostępnych na rynku.
    • wspiera system kanalizacji
    • zwiększa swoją objętość do 100 razy w przeciągu kilku sekund, by zabezpieczyć spa przed pęcherzykami powietrza
    • zapobiega powstawaniu zimnych miejsc, oraz zapewnia utrzymanie stałej i komfortowej temperatury
    • wypycha zimne powietrze na zewnątrz, pomagając tym samym zapobiegać kondensacji pleśni i rdzy
    • nie wytwarza gazów uszkadzających warstwę ozonową i nie stwarza zagrożenia emisji gazów
    • posiada certyfikat Komisji Energetycznej z Kalifornii (CEC), przyznany za spełnienie 20 wymogów efektywności.