Odkryj wszystkie właściwości, które sprawiają, że to spa jest Legendarne.

Siedzenia

Egonomically designed hot tub seats

Ergonomiczny wygląd

Od pierwszej minuty, w której usiądziesz, poczujesz różnicę. Inżynierowie dzięki zaawansowanej technologii stworzyli siedziska dopasowujące się do twojego konturu ciała, to sprawia że łatwiej jest Ci się zrelaksować. Kiedy już zacząłeś się delektować wygodą ergonoicznych siedzeń, strategicznie rozmieszczone dysze dostarczą Ci niezapomnianej hydroterapii od stóp do głów.

Terapia

Master Blaster foot massage jet in hot tub

Terapia dla stóp Master Blaster™

Pewnie masaż dla stóp to świetne uczucie, ale możesz nie wiedzieć, że refleksologia stóp dostarcza korzyści zdrowotnych dla całego ciała. Właśnie dlatego, stworzyliśmy MasterBlaster.
Dowiedz się więcej

Stress Relief hot tub seat

StressRelief™
masaż na szyję i ramiona

Odwrotnie uformowane siedzenia są sekretem hydroterapii o właściwościach kojących dla szyi i ramion.
Dowiedz się więcej

The Xtreme Therapy Seat

Siedzisko Xtreme Therapy

Nie pozwól by męczący dzień wyssał z Ciebie całą energię. Pozbądź się stresu i daj odpocząć swoim zmysłom leżąc na naszym specjalnym siedzeniu do terapii-Xtreme Seat.
Dowiedz się więcej

Master Force bio magnetic hot tub therapy system on Legend Series Hot Tub

Master Force™
-system terapii biomagnetycnej

Magnetyczna terapia od wieków używana była do uśmierzania bolu, oraz poprawy cyrkulacji krwi, by zmniejszyc obrzęki i poczucie sztywności. Obecnie znów wraca do łask ze względu na swoje zdrowotne wlaściwości.


Dowiedz się więcej

Fully adjustable hot tub jets with upscale look

Okrągłe dysze

Okrągłe dysze z zakończeniem na kształt kryształu, zdecydowanie dodają spa uroku. Znakomity wygląd nie jest ich jedyną zaletą. Wiele z nich posiada w pełni regulowaną moc masażu, w granicach od 10 do 100%, co pozwala na indywidualne dopasowanie.

Wygląd i dźwięki

Led lights set the mood for a relaxing hot tub experience

System oświetlenia Orion™

System oświetlenia Orion nie jest zwyczajny. Duża gama kolorów oświetlająca elementy sterujące, atrakcje wodne, podwodne i dużo więcej. Za jednym dotknięciem przycisku za pomocą łatwego w użyciu panelu sterowania możesz stworzyć swój wlasny pokaz świetlny, który pasuje do Twojego nastroju

Afterglow light package

Pakiet podświetlanych dysz*

Ten opcjonaly pakiet dodaje nieco dramatyzmu twojemu spa ogrodowemu. Zapewnia całą gamę kolorów podświetlającą dysze.

Bluetooth hot tub Sound System with marine grade speakers and subwoofer

Ekskluzywny system Fusion Touch*

Przenośny głośnik nie pasuję do bogatego dźwieku stereo, który otoczy Cię i da najlepszą jakość dźwięku dzięki systemowi Fusion Touch.
Dowiedz się więcej

Woman remotely adjusting the hot tub temperature using an app on her tablet

Moduł WiFi*

Teraz możesz ustawić nastrój za pomocą swojego iPhone lub iPad przed wejściem do swojego spa. Z opcjonalnym zintegrowanym modułem bluetooth, który współpracuje z aplikacja kontrolującą Balboa Water Group możesz zarządzać praca jacuzzi włączając w to oświetlenie, regulacje temperatury wody oraz pracę pomp.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

System redukcji szumów

Nasz ekskluzywny system redukcji szumów NRS zapewnia cichsze, spokojniejsze i bardziej relaksujące przeżycie. Sekret tkwi w specjalnej budowie silnika zaprojektowanego przez Master Spas.
Dowiedz się dlaczego cichsze jest lepsze

Czysta przyjemność

Clean pure hot tub water with Mast3rPur Water Management System

Mast3rPur™
System zarządzania wodą*

System zarządzania wodą Mast3rPur w przeciwieństwie do innych systemow jest osiągalny. Sekret tkwi w zrównoważonej mieszance trzech naturalnych środków odkarzających, które razem pracują na to by uzyskać krystalicznie czystą, pachnącą świerzością wodę o jedwabistym dotyku.
Dowiedz się więcej

Master Spas exclusive Eco Pur filtration system takes the work out of hot tub maintainance

EcoPur® System filtracji wody

Chcesz spędzić czas na czerpaniu przyjemności ze swojego spa nie martwiąc się o jego konserwacje? Z myśla o tobie stworzyliśmy ekskluzywny system filtracji który za Ciebie wykona tą całą pracę.
Dowiedz się więcej

Energy efficient insulation lowers the cost of operating your hot tub

Energooszczędność

Lepsza izolacja oznacza mniejsze koszty energii. Używamy pianki izolacyjne Icynene, przez co dramatycznie podwyższylismy nasz standard, w przeciwieństwie do innych producentów korzystających z tańszych rozwiązan takich jak pianka uretanowa.
Dowiedz się więcej

Quietflo Water Care System

Quietflo System ochronny

Nasza energooszczędna pompa cyrkulacyjna puszcza w obieg aż do 30 litrów wody na minutę. Ten zaawansowany system zapewnia czystość wody podczas gdy wchodzi w interakcję z grzałką, systemem ozonowania oraz opatentowanym systemem EcoPur® i opcjonalnym Master3pur™.
* Opcjonalne możliwości