Odkryj wszystkie właściwości, które sprawiają, że to spa jest Legendarne.

Siedzenia

Egonomically designed hot tub seats

Ergonomiczny wygląd

Od pierwszego momentu, gdy usiądziesz w tym wyjątkowym spa, poczujesz ogromną różnicę. Nasi inżynierowie, przy pomocy zaawansowanej technologii, stworzyli siedziska dopasowujące się do Twojego konturu ciała, co sprawia, że łatwiej będzie Ci się zrelaksować. Kiedy już zacząłeś się delektować wygodą ergonomicznych siedzeń, strategicznie rozmieszczone dysze dostarczą Ci niezapomnianej hydroterapii od stóp do głów.

Terapia

Master Blaster foot massage jet in hot tub

Terapia dla stóp Master Blaster™

Oprócz tego, że masaż dla stóp to świetne uczucie, możesz nie wiedzieć, że refleksologia stóp dostarcza korzyści również zdrowotnych dla całego ciała. Właśnie dlatego stworzyliśmy Master Blaster™.
Dowiedz się więcej

Stress Relief hot tub seat

StressRelief™ - masaż na szyję i ramiona

Odpowiednio uformowane siedzenia są sekretem hydroterapii o właściwościach kojących dla szyi i ramion.

Dowiedz się więcej

The Xtreme Therapy Seat

Siedzisko Xtreme Therapy

Nie pozwól, by męczący dzień wyciągnął z Ciebie całą energię. Pozbądź się stresu i daj odpocząć swoim zmysłom, leżąc na naszym specjalnym siedzisku z właściwościami terapeutycznymi -Xtreme Seat.


Dowiedz się więcej

Master Force bio magnetic hot tub therapy system on Legend Series Hot Tub

Master Force™ - system terapii biomagnetycznej

Terapia magnetyczna od wieków używana była do uśmierzania bólu oraz poprawy cyrkulacji krwi, by zmniejszyć obrzęki i uczucie sztywności stawów oraz mięśni. Obecnie znów wraca do łask ze względu na swoje zdrowotne właściwości.


Dowiedz się więcej

Fully adjustable hot tub jets with upscale look

Okrągłe dysze

Okrągłe dysze z zakończeniem w kształcie kryształu zdecydowanie dodają spa uroku. Znakomity wygląd nie jest ich jedyną zaletą - wiele z nich posiada w pełni regulowaną moc masażu, od 10 do 100%, co pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów cyklu.

Wygląd i dźwięki

Led lights set the mood for a relaxing hot tub experience

System oświetlenia Orion™

System oświetlenia Orion nie jest zwyczajny. Duża gama kolorów oświetlająca elementy sterujące, elementy podwodne i wiele, wiele więcej. Za jednym dotknięciem przycisku na panelu sterowania możesz stworzyć swój własny pokaz świetlny, najbardziej pasujący do Twojego nastroju.

Afterglow light package

Pakiet podświetlanych dysz*

Ten opcjonalny pakiet dodaje jeszcze więcej uroku Twojemu spa ogrodowemu. Zapewniona została szeroka gama kolorów, podświetlająca dysze.


Podświetlenie Dream Lighting*

Piękne, delikatne strumienie światła podkreślają zewnętrzne narożniki jacuzzi. Niedostępne w wykończeniu DreamStone.

Bluetooth hot tub Sound System with marine grade speakers and subwoofer

Fusion Air Sound System*

Ten niezwykle zaawansowany technologicznie system zawiera cztery wewnętrzne, wodoodporne głośniki i subwoofer. Dostępne funkcje obejmują radio FM oraz Bluetooth®, z których oba są sterowane za pomocą touchpada, odpornego na warunki atmosferyczne.


Dowiedz się więcej

Woman remotely adjusting the hot tub temperature using an app on her tablet

Moduł WiFi*

Teraz możesz ustawić nastrój za pomocą swojego iPhone’a lub iPad’a jeszcze przed wejściem do swojego jacuzzi. Z opcjonalnym, zintegrowanym modułem Bluetooth, który współpracuje z aplikacją ‘Balboa Water Group’ możesz zarządzać pracą jacuzzi, włączając w to oświetlenie, regulację temperatury wody oraz pracę pomp.

Exclusive Noise Reduction System creates a quieter and more relaxing hot tub experience

System redukcji szumów

Nasz ekskluzywny system redukcji szumów NRS zapewnia cichsze, spokojniejsze i bardziej relaksujące przeżycia. Sekret tkwi w specjalnej budowie silnika zaprojektowanego przez Master Spas.

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO CISZEJ ZNACZY LEPIEJ.

 
Dowiedz się dlaczego cichsze jest lepsze

Czysta przyjemność

Clean pure hot tub water with Mast3rPur Water Management System

Mast3rPur™
System zarządzania wodą*

Ekskluzywny system Mast3rPur ™ łączy trzy różne elementy, tworząc potężny, niezrównany system sanitarny, dzięki czemu uzyskujemy krystaliczną wodę, o świeżym zapachu i jedwabistym dotyku. Standard we wszystkich spa z serii Michael Phelps Legend.

 
Dowiedz się więcej

Master Spas exclusive Eco Pur filtration system takes the work out of hot tub maintainance

System filtracji wody EcoPur® Charge

EcoPur® Charge to innowacyjny system filtracji gorącej wody, który w procesie oczyszczania wody niemalże odtwarza samą Naturę.


Dowiedz się więcej

Energy efficient insulation lowers the cost of operating your hot tub

Energooszczędność

Lepsza izolacja oznacza mniejsze koszty energii. Pianki izolacyjne Icynene, których używamy znacząco podniosły standardy. W przeciwieństwie do innych producentów, którzy korzystają z tańszych rozwiązań, takich jak pianka uretanowa.

 
Dowiedz się więcej

Quietflo Water Care System

QuietFlo Water Care System™*

Ten zaawansowany system cyrkulacji wody utrzymuje wodę w stałym ruchu, filtruje ją i ogrzewa, nawet gdy spa nie jest używane. Standard we wszystkich spa z serii Michael Phelps Legend.
* Opcjonalne możliwości