Najczęściej zadawane pytania

+ Dlaczego powinienem rozważyć zakup wanny z hydromasażem?

Terapia ciepłą wodą okazała się być korzystna w leczeniu, łagodzeniu i zapobieganiu urazom. Wielu ludziom pomaga również w łagodzeniu stresu życia codziennego, a także świetnie nadaje się do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

+ Czy trudno jest zainstalować spa? Które miejsce najlepiej się do tego nadaje?

Odpowiedzi na te pytania zależą od indywidualnej sytuacji, ale generalnie odpowiadamy, że nasze spa jest po prostu łatwe do zainstalowania. W zasadzie może zostać zainstalowane bez specjalnych narzędzi, w kilka godzin, przez dobrze wyszkolony i posiadający wiedzę w tym zakresie zespół. Niezależnie, gdzie będzie znajdowało się docelowe miejsce instalacji zawsze jeden z naszej lokalnej sieci dealerów będzie w stanie pomóc Ci w tym procesie. Aby znaleźć lokalnego dystrybutora w twojej okolicy, kliknij tutaj.

Przy udziale naszych klientów stworzyliśmy przewodnik Backyard Planning który daje lepszy obraz procesu instalacji spa.

Po Państwa stronie pozostanie już tylko wybrać miejsce dla spa, z jak najpiękniejszym widokiem. By zobaczyć przykładową instalację kliknij tutaj.

+ Słyszałem, że utrzymanie takiego spa jest trudne. Czy to prawda?

W przeciwieństwie do większości marek spa, utrzymanie urządzenia od Master Spas jest bardzo proste. Zdajemy sobie sprawę, że chciałbyś kupić spa ogrodowe dla relaksu i nie masz ochoty na zajmowanie się długą listą rzeczy do zrobienia. Dlatego z myślą o Tobie wyposażyliśmy nasze produkty w system EcoPur, który znacząco obniża czas i potrzebną liczbę konserwacji, poprzez zastosowanie kombinacji minerałów i unikalny proces filtracji, który pozostawia wodę krystalicznie czystą i jedwabiście gładką.

System Master Spas DuraMaster Cabinet jest bezobsługowy i niemal niezniszczalny. Dodajmy jeszcze, że posiada dożywotnią gwarancję.

+ Czy spa od Master Spas są energooszczędne?

Tak. Każde urządzenie Master Spas jest zbudowane tak, by mieścić się w najwyższych standardach energetycznych, ustalanych przez California Energy Comission (CEC). Master Spas stosuje piankę izolacyjną Icynene, która nie straci wartości izolacyjnych przez cały okres posiadania spa, podczas gdy inne marki, używając tańszej pianki uretanowej, mogą stracić w ciągu dwóch lat nawet do 50% R-value (jest to miara odporności izolacji na ciepło, które przez nią przepływa). Icynene jest także przyjazna dla środowiska, ponieważ nie wydziela gazów. Izolacja Icynene jest rozpylana wokół niecki i kanalizacji każdego ze spa i rozszerza się, tak aby wypełnić każdy obszar. To daje pewność, że jest to najbardziej energooszczędne spa na rynku.

Master Spas produkuje również izolowane pokrywy zabezpieczające, które odgrywają ogromną rolę w obniżaniu rachunków za energię.

Całkowite koszty utrzymania jacuzzi są również zależne od wielkości spa, jego umiejscowienia, oraz tego, jak często z niego korzystamy.

Dowiedz się więcej o energooszczędności.

+ Czy moje spa musi mieć zainstalowaną specjalną hydraulikę?

Nie. Nie będziesz potrzebował żadnego specjalnego rozwiązania hydraulicznego do Twojego Master Spas. Wszystko czego potrzebujesz to wąż ogrodowy, by je napełnić. Twoje spa posiada również funkcję łatwego opróżniania, dzięki czemu za pomocą węża ogrodowego łatwo możesz zmienić wodę, gdy zajdzie taka potrzeba.

+ Jaki rodzaj zasilania jest potrzebny?

Większość spa potrzebuje dedykowanego systemu 220V/50a. Nasz przewodnik dla użytkownika może pomóc Ci dowiedzieć się czego będziesz jeszcze potrzebować, oprócz wykwalifikowanego elektryka. Niektóre z naszych małych spa mogą być podłączone do gniazdka o mocy 110V/15a. Należy pamiętać jednak, że spa podłączone do mniejszej mocy będzie mniej efektywne, słabiej będą działały pompy oraz ogrzewanie.

+ Jak bezpieczne jest przenośne spa ogrodowe?

Bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem w Master Spas. Dlatego każde Master Spas przechodzi testy elektryczności (ETL). Zbudowane zostało i oznakowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa od Underwriters Laboratoris (UL). Firma Intertek, który nadaje znak ETL jest światowym liderem w dziedzinie badań nad bezpieczeństwem. Każdy model od Master Spas został zgłoszony na badania i atest.

Dodatkowo firma Intertek wykonuje kwartalne przeglądy w siedzibie Master Spas. Jak w przypadku każdego produktu, który ma do czynienia z wodą, należy przestrzegać wszystkich zaleceń elektrycznych wymienionych w instrukcji obsługi oraz lokalnego kodu elektrycznego. Nawet, gdy posiadają Państwo pokrywę z możliwością blokady, nie powinno się pozwalać dzieciom korzystać ze spa bez nadzoru osoby dorosłej.

+ Gdzie mogę obejrzeć osobiście spa od Master Spas?

To proste. Wystarczy, że klikniesz tutaj, by znaleźć lokalnego dealera i dowiedzieć się, gdzie możesz obejrzeć nasze produkty osobiście. Master Spas oferuje kompleksowe szkolenia na temat naszych produktów, przez co możesz być pewien, że wizyta u jednego z naszych dealerów będzie udana.

+ Jak mogę znaleźć spa idealne dla mnie?

Znalezienie idealnego jacuzzi wcale nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Kilka rzeczy które musisz wziąć pod uwagę:

  • Jak duży jest obszar, na którym miałbyś umieścić swoje spa?
  • Czy szukasz bardziej miejsc siedzących czy leżących, czy też bardziej otwartego rozplanowania?

Kiedy już zastanowisz się nad tymi kwestiami, Twój lokalny dealer pomoże Ci znaleźć najbardziej dogodny model. Jeśli będziesz mieć ochotę, to możesz nawet wypróbować spa osobiście. To pomoże Ci stwierdzić czy siedzenie są wygodne i czy dysze do hydroterapii uderzają we właściwe miejsca.

+ Właściwie jestem bardziej zainteresowany ćwiczeniami lub pływaniem. Czy produkujecie jakieś swim spa?

Tak. Master Spas jest największym na świecie producentem swim spa. W celu jak najlepszych pływackich doświadczeń sprawdź naszą serię od Michaela Phelpsa -Michael Phelps Signature Swim Spas. Jeśli jednak byłbyś zainteresowany głównie ćwiczeniami, polecamy Ci sprawdzić naszą serię H2X Fitness Swim Spas.