Jak działa swim spa? Odpowiadamy!

Chcesz rozpocząć przygodę z pływaniem, ale nie masz czasu jeździć na treningi? A może basen nie jest Ci obcy, ale nie przepadasz za publicznymi pływalniami i szukasz sposobu, by móc pływać w zaciszu własnego ogrodu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nie musisz decydować się na wykopanie pełnowymiarowego basenu na przydomowej działce – wystarczy, że wybierzesz swim spa! Czym jest swim spa i jak działa?

Jak działają baseny typu swim spa?

Swim spa to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które kochają sport i relaks w wodzie. Swim spa łączy w sobie funkcje basenu oraz jacuzzi, dzięki czemu pozwoli Ci odbyć pełny trening pływacki lub zrelaksować się w bąbelkowej kąpieli – w zależności od Twojego nastroju! Swim spa składa się z dwóch części: krótkiego basenu oraz wanny z hydromasażem. Część basenowa wyposażona jest w dysze generujące silny prąd wodny, który umożliwia pływanie w miejscu. Po wyłączeniu sztucznego nurtu część basenową można wykorzystać także jako przestrzeń do wodnego aerobiku lub innych ćwiczeń w wodzie. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w wygodny i bezpieczny sposób poprawić swoją kondycję fizyczną.

Strefa relaksu jest wyposażona w masażery wodne, które gwarantują relaks dla ciała i umysłu. Ciepła kąpiel w bąbelkach pomoże Ci wypocząć po treningu i rozluźnić mięśnie, a także pozytywnie wpłynie na Twój nastrój i zapewni Ci dobry humor na cały dzień. W zależności od modelu, ze swimspa korzystać może od jednej aż do sześciu osób. Oznacza to, że możesz ćwiczyć i odpoczywać razem ze swoimi bliskimi! Swim spa są łatwe w obsłudze dzięki elektronicznemu systemowi sterowania, który pozwala na regulację prądu wodnego i temperatury wody oraz siły hydromasażu. Możliwość zastosowania indywidualnych ustawień pozwala na dopasowanie intensywności treningu, dlatego swim spas możemy polecić zarówno profesjonalnym pływakom, jak i osobom, które uczą się pływać. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na mocny trening, czy odpoczynek w jacuzzi – swim spa może Ci to zapewnić!