Producent jacuzzi i basenów – Master Spas

Master Spas to jeden z wiodących producentów jacuzzi i basenów przydomowych klasy premium. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór wanien i basenów stworzonych z myślą o Twoim komforcie. Nasze jacuzzi to więcej, niż tylko wodny masaż – to niezwykła uczta dla zmysłów, która pozwoli Ci odprężyć całe ciało i zapomnieć o stresie i zmartwieniach.

Master Spas to amerykańska firma z siedzibą w Fort Wayne, w stanie Indiana. Wszystkie produkty wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o powierzchni ponad 23 tys. m2! Nieustannie podwyższamy nasze standardy i wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, by zagwarantować naszym Klientom SPA na najwyższym, światowym poziomie.Young girl in a hot tub

Co wyróżnia Master Spas spośród innych producentów jacuzzi i basenów przydomowych?

W Master Spas wierzymy, że usługa nie kończy się w momencie sprzedaży. Nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie siatki niezależnych dealerów zlokalizowanych w różnych częściach świata oraz kompleksową pomoc zakontraktowanych centrów serwisowych.

Jesteś zainteresowany zakupem SPA? Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz jacuzzi lub basen najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Następnie skontaktuj się z dystrybutorem i ustal dogodny dzień dostawy i instalacji. Jeżeli potrzebujesz pomocy z wybraniem optymalnego miejsca dla swojego basenu ogrodowego z hydromasażem, nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze.

Zapraszamy Klientów prywatnych oraz właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych i obiektów sportowych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej pełnej oferty i opowiemy więcej o korzyściach, jakie niesie ze sobą korzystanie z produktów Master Spas.

Cutaway view of a master spas hot tub

Master Spas pomaga

W Master Spas dawanie, opieka i pomoc są częścią naszych codziennych działań. Dowiedz się więcej jak pomagamy za pomocą Master Spas Cares.

Lupus Foundation of America logo The Crossing logo Vera Bradley Foundation logo Naz Children's Centre logo

Co nas wyróżnia

energy efficient hot tub

Energooszczędne:
dzięki naszej metodzie konstruowania Master Crafted oraz piance izolacyjnej Icynene nasze spa ogrodowe posiadają wbudowaną energooszczędność, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić i cieszyć się z udanego zakupu.
Czytaj więcej

Bio Magnetic hot tub therapy

Master Force™ system terapii biomagnetycznej:
nasz opatentowany system stosuje terapię magnetyczną, kładąc nacisk na punkty wzdłuż szyi, ramion i pleców.
Czytaj więcej

hot tub water management system

Mast3rPur™ system zarządzania wodą:
tylko Master Spas posiada mieszany system trzech naturalnych środków odkażających, zapewniających znakomitą jakość wody o właściwościach takich jak: przejrzystość, gładkość i świeży zapach.
Czytaj więcej

noise reduction system for a quiet hot tub

System redukcji szumów:
zaawansowana technologia pozwala obniżyć wibracje silnika i pompy nawet do 150% w porównaniu do standardów branżowych. Mniej hałasu oznacza lepszy komfort i relaks.
Czytaj więcej