O nas

Na rynku pełnym spa ogrodowych i swim spa, produkty Master Spas znacząco się wyróżniają. Niełatwo to opisać, ale łatwo zauważyć. Wszystko zaczyna się od sposobu komunikacji i podejścia do klienta, najlepszych cen oraz oczywiście najlepszych jakościowo produktów. Nasze spa ogrodowe i swim spa cieszą się uznaniem ze względu na swoją jakość i innowacyjność. Wszystkim produktom nadajemy opływowe kształty oraz oryginalny design. Jesteśmy liderem w branży w zakresie inteligentnych produktów, z fantastycznymi nowymi cechami, jak i ulepszeniami. Master Spas zapewnia Ci wszystko, czego oczekujesz od swojego spa - wygodę, zdrowie, rodzinną rozrywkę, fitness, a także wewnętrzny spokój.W Master Spas nigdy nie sprzedajemy po prostu spa ogrodowego lub swim spa - kiedy zakupisz produkt Master Spas, dostajesz również pełne wsparcie całej siatki naszych niezależnych dealerów, zlokalizowanych na całym świecie i zakontraktowanych centrów serwisowych.

Zrelaksuj się. To jest Master Spas.Young girl in a hot tub

Master Spas ma swoją siedzibę w Fort Wayne, w stanie Indiana, gdzie z dumą produkujemy wszystkie nasze swim spa i spa ogrodowe. Operując w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 23 tys. m2, jesteśmy jednym z największych producentów spa przenośnych i swim spa w USA oraz największym producentem swim spa na świecie. Zdobyliśmy wiele nagród i posiadamy wiele rekomendacji dla naszych produktów. Zyskaliśmy również reputację w zakresie jakości, innowacji i rzemiosła.

Master Spas z dumą produkuje wszystkie swoje spa ogrodowe i swim spa w Stanach Zjednoczonych. Uważamy, że to przekłada się na zauważalną różnicę w jakości naszych produktów i daje naszym klientom dodatkowy powód, by zdecydować się na zakup produktów naszej firmy.

Cutaway view of a master spas hot tub

Master Spas pomaga

W Master Spas dawanie, opieka i pomoc są częścią naszych codziennych działań. Dowiedz się więcej jak pomagamy za pomocą Master Spas Cares.

Lupus Foundation of America logo The Crossing logo Vera Bradley Foundation logo Naz Children's Centre logo

Co nas wyróżnia

Nie wszystkie spa ogrodowe są sobie równe. Master Spas posiada wiele cech, które sprawiają, że nasze swim spa i spa ogrodowe się wyróżniają – jest to m.in. proces produkcyjny Master Crafted, doświadczenie całego zespołu oraz całościowo sposób w jaki prowadzimy naszą firmę. Ponadto, istnieje kilka dodatkowych ekskluzywnych funkcji, które posiada tylko Master Spas. Pozwolą one na przeniesienie Twojego doświadczenia ze spa ogrodowym na jeszcze wyższy poziom.

energy efficient hot tub

Energooszczędne:
dzięki naszej metodzie konstruowania Master Crafted oraz piance izolacyjnej Icynene nasze spa ogrodowe posiadają wbudowaną energooszczędność, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić i cieszyć się z udanego zakupu.
Czytaj więcej

Bio Magnetic hot tub therapy

Master Force™ system terapii biomagnetycznej:
nasz opatentowany system stosuje terapię magnetyczną, kładąc nacisk na punkty wzdłuż szyi, ramion i pleców.
Czytaj więcej

hot tub water management system

Mast3rPur™ system zarządzania wodą:
tylko Master Spas posiada mieszany system trzech naturalnych środków odkażających, zapewniających znakomitą jakość wody o właściwościach takich jak: przejrzystość, gładkość i świeży zapach.
Czytaj więcej

noise reduction system for a quiet hot tub

System redukcji szumów:
zaawansowana technologia pozwala obniżyć wibracje silnika i pompy nawet do 150% w porównaniu do standardów branżowych. Mniej hałasu oznacza lepszy komfort i relaks.
Czytaj więcej