czysta, przejrzysta woda

System filtracji wody Eco Pur

Eco Pur Water Purification System Logo

Dawno temu nauczyliśmy się, że jacuzzi mają sprawiać radość, a nie problemy z utrzymaniem. Dlatego własnie stworzyliśmy unikalny opatentowany system filtracji wody EcoPur®, by problemy z konswerwacją nie były już Twoim zmartwieniem, a radość z korzystania z jacuzzi zagoscila na długo. Nasz system filtracji składa się z podwójnych filtrów włączają w to EcoPur® i nasz majstersztyk Corona Discharge Oznone Injection System. To daje Ci pewność, że Twoje Master Spa zawsze jest gotowe i czeka na Ciebie w każdej chwili,a a jednoczesnie ogranicza ilość czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych.


System zarządzania wodą Mast3rPur™

Mast3rPur Water Management System logo

Mieszanka działających jednocześnie trzech naturalnych środków odkażających dba o jakość wody i Twoje doświadczenie ze spa ogrodowym, właczajac w to systemy z uzyciem soli czego nie znajdziesz w żadnym innym spa. System zarzadzania woda Mast3rPur™ drastycznie obniza użycie środków chemicznych, takich jak chlor, podczas usuwania z wody metali i chloraminy. Celem tych zabiegów jest uzyskanie krystalicznie czystej i pachnącej swieżoscia wody o jedwabistym dotyku. Ta innowacyjność i luksus zawdzieczane są sile 3 elementow, takich jak : ozon, lampa UV-C wraz z miedzią i cynkiem..

Trzy elementy Mast3rPur™


Ozone helps kill microorganisms in the Mast3rPur Water Filtration

Gdy znajduje się w wodzie, ozon zabija wszelkie patogeny i mikroorganizmy, oraz niszczy i utlenia zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne.


Mast3rPur Water Management uses UV-C light to break down chloramines

Kiedy bakteriobójcze światło UV-C jest wystawiona na działanie wody, unieszkodliwia mikroorganizmy i rozkłada chloraminę.


Copper and Zinc help remove heavy meatals from your hot tub water

Unikalna kombinacja miedzi i cynku w patentowanych filtrach EcoPur™ tworzy elektrochemiczną reakcję w celu wyeliminowania wielu mikroorganizmów i usunięcia cięzkich metali takich jak ołów i rtęć.


Clean Pure water
Relax better knowing that your water is clean
Enjoying a hot tub is safe for the whole family

Każdy z trzech elementów sprawdził się jako skuteczne narzędzie w zarządzaniu wodą, jednak gdy połączymy wszystkie trzy elementy ich skuteczność znacznie wzrasta w wyniku reakcji chemicznej znanej jako proces utleniania AOP. AOP jest lepszy od innych systemów, ponieważ produkuję wydajne rodniki hydroksylowe, które maksymalizują dezynfekcję i zmniejszają ilość chloraminy szybko i skutecznie. Czysta, przejrzysta, świeżo pachnąca i przyjemniejsza w dotyku woda wymaga teraz znacznie mniejszych nakładow pracy-kolejne nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie dostępne wyłącznie w modelach od Master Spas.